Відбілювання зубів

Нічого боятися

Процедура відбілювання зубів, як вдома, так і в кріслі професіонала, на сьогоднішній день набула значної популярності. Якщо Ви вирішили провести процедуру відбілювання, НАЙВАЖЛИВІШЕ при цьому - НЕ ДОПУСТИТИ запалення ясен або підвищення чутливості зубів до хворобливого рівня. Іншими словами, відбілювання не має зашкодити здоров'ю Ваших зубів. Виходячи з цього, не варто нехтувати порадами лікаря і брати всю відповідальність по відбілюванню на себе. Лише лікар зможе гарантувати Вам якісну процедуру, відсутність ускладнень, мікроскопічних тріщин і т. д.
Що важливо враховувати: реставрації, зубні коронки, пломби і т.п. не відбілююються. Це веде до того, ЩО ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ ПОПЕРЕДНІ РЕСТАВРАЦІЇ БУДУТЬ дуже помітні. Такий ефект викликаний тим, що відбілюючі компоненти гелю діють ТІЛЬКИ на емаль.

Що обов'язково потрібно знати про процедуру відбілювання:

    • Що відбувається з емаллю зубів? Всупереч поширеним домислам, верхній шар емалі при відбілюванні, звичайно ж, не знімається. Не дивлячись на це, зуб все ж в деякій мірі страждає від процедури.
    • Протипоказання. Процедуру не бажано проводити жінкам в період вагітності або годування. Так само відбілювання не радять пацієнтам з підвищеною чутливістю зубів. Абсолютним протипоказанням є алергія на пероксид водню або будь-які інші складові відбілюючих систем.
  • Ускладнення. Найбільш поширений негативний наслідок - чутливість зубів підвищується, тобто різка больова реакція на холод і тепло, на солодке і кисле. Для запобігання такого ефекту стоматологи використовують спеціальні гелі.
  • Другий можливий мінус - це перевідбілювання: іноді пацієнти залишаються незадоволеними блискучо-білим кольором, називаючи його "штучним". Жовто-коричневий відтінок зубів, до речі, відбілити набагато легше, ніж сірий. Є ще один нюанс: області гіппокальціфікаціі. Вони відбілюються швидше, ніж нормальна емаль, і будуть більш помітними. У такому випадку інші ділянки необхідно відбілювати до тих пір, поки всі поверхні не матимуть однаковий відтінок.

Про що слід знати пацієнту після процедури.

Необхідно уникати їжі з яскравими барвниками, як, наприклад, деякі овочі або вино. Вживаючи такі продукти, пацієнт може отримати зворотний ефект - зуби найрізноманітніших кольорів і відтінків. Процедуру професійного відбілювання зубів можна проводити як в кріслі стоматолога, так і вдома. Клінічне відбілювання (процедуру, проведену лікарем) класифікують за способом активації реакції відбілювання: реакція може бути стимульована впливом ламп або лазера, або ж використовуються хімічні речовини. Відбілювання вдома проводиться самим пацієнтом і відрізняється від клінічного концентрацією використовуваних хімічних сполук - тут вона, звичайно ж, буде менше. Як результат, досягнення бажаного ефекту вдома займає більше часу, ніж в клініці. У чому ще плюс відбілювання у лікаря, так це виготовлення індивідуальних кап, які пацієнти одягають на ніч. Звичайно, в аптеках сьогодні продають їх аналоги з пластика з використанням відбілюючого препарату, однак стоматологи вкрай не рекомендують їх застосовувати! Стандартна каппа не «підганяється» індивідуально і не захищає слизову порожнини рота від підтікань гелю, що може привести до запалення ясен і хімічного опіку. 

Ми рекомендуємо Вам використовувати систему клінічного відбілювання Opalescence Boost PF, склад якої ґрунтується на 40-процентному розчині пероксиду водню. 

Які її переваги:
- Оптимальною формулою PF (нітрат калію і фтор) знижується чутливість зубів і ймовірність розвитку карієсу;
- Рідкий коффердам OpalDam надійно захищає м'які тканини при відбілюванні;
- Немає потреби в світловий активації реакції (хоча система її і допускає);
- На відміну від лазерних систем, відсутній негативний тепловий вплив на тканини і пульпу;
- Opalescence Boost PF має нейтральні властивості (рН = 7.0) тобто не проявляє себе ані як кислота, ні як луг.
 
Найкраще надійність і переваги системи відбілювання Opalescence Boost PF можна оцінити на відео:
Скачать шаблон для Joomla 3.4.
Скачать шаблон для Joomla 3.4.